Reference

CBT#Class očima absolventů

Radka Andrešičová

HR Services Adviser / Microsoft

Katka byla mou lektorkou francouzštiny v posledních dvou a půl letech. Je skvělá lektorka, velmi trpělivá, své hodiny vždy pečlivě připravila. Oceňuji, že dokáže zvolit několik různých aktivit, ať už poslech, konverzaci. gramatická cvičení, do jedné hodiny, tak abych byla schopná procvičit veškeré jazykové kompetence. Nutno také zmínit, že Katka využívá nezvyklých metod, které zpříjemní vyučování, např. procházku historickou Prahou s francouzským výkladem. Co mne také ohromně posunulo a bavilo, byla četba francouzské literatury ve zjednodušené podobě, kterou Katka připravila - společně jsme přečetli Hrabě Monte Christa a Tristana a Isoldu. Katku bych každému každopádně doporučila a přeji Katce, ať má spousty spokojených studentů, mezi něž patřím i já. A pevně doufám, že ještě pár let se mnou Katka vydrží a bude mou francouzskou lektorkou i nadále :)

Alena Timurová

Marketing, správa sociálních sítí

S lektorkou Katkou som absolvovala grafický kurz Canvy. Prostredie výuky bolo komorné, čo mi veľmi vyhovovalo. Vznikol tak priestor pre otázky, ktoré Katka vždy hravo zodpovedala. Na úvod sme mali mini kvíz, dozvedeli sme sa marketingový dosah dobre zvolenej grafiky. Kurz bol koncipovaný tak, aby sme sa stihli obznámiť so všetkými hlavnými funkcionalitami a hneď si ich na príkladoch precvičili. Katka bola nápomocná, obchádzala všetkých prítomných, snažila sa pomôcť a poradiť. Na záver sme si sami vytvorili mini projekt, ktorý zachytával všetky nové poznatky. Nasledovalo krátke zhodnotenie projektov. Kurz je primerane nabitý novými informáciami. Po absolvovaní kurzu som pripravená Canvu aktívne využívať, čomu sa potešil aj môj zamestnávateľ. Vo vzniknutej FB skupine máme možnosť zdieľať svoje tipy, nápady a riešiť nejasnosti. Katka, ďakujem :) 

Martin


„Kurz Canvy pro mě byl přínosem, i když nějaké základy jsem již měl. Proběhl v krásných prostorách a ve výborné dopravní dostupnosti (na metru Anděl). Příjemná a vstřícná lektorka měla přehled a reagovala na všechny naše dotazy. Kurz byl koncipován logickou strukturou, kde na začátku lektorka vysvětlila přesah do socialmedií, následovalo stručné představení Canvy a jejích možností a poté byl dostatečný prostor pro vlastní tvoření a práci na zadaných úkolech. V průběhu bylo možné požádat lektorku o pomoc. Oceňuji zajímavé komentáře lektorky v průběhu kurzu a vlastní postřehy a nápady při tvoření. Závěr kurzu byl věnován placené verzi Canvy, výhodám programu, dalším možnostem a PR prezentaci. Tři hodiny uběhly jako voda, v průběhu kurzu bylo k dispozici chutné občerstvení. Pro příště bych pouze doporučil vytištěné podklady ke kurzu. Kurz doporučuji jak pro úplné začátečníky, tak i mírně zkušené uživatele. Lektorka si dokáže s různými úrovněmi dobře poradit.

Eliška Stehnová

Studentka

S canvou jsem se seznámila v rámci studia, bylo však jen velice zběžně, a tak jsem se těšila co nového se na kurzu naučím. Grafika mi nikdy moc nešla, takže jsem neměla velká očekávání. Kurz provázela příjemná lektorka, která jasně věděla o čem mluví a byla otevřená diskuzi. Prostor byl poněkud menší, v malém počtu účastníků to ale nebyl problém, naopak jsem díky tomu měla pocit určité přátelské a uvolněné atmosféry. V průběhu jsme si všechno mohli vyzkoušet a nakonec i vytvořit vlastní grafický design, což jsem velice ocenila. Sama jsem byla překvapená, jak moc jsem se v kurzu naučila a jakožto grafický antitalent jsem byla velice pyšná na svůj výsledný produkt. Kurz bych rozhodně doporučila každému, kdo se chce vzdělat v oboru grafika a chce, aby jeho návrhy byly nadprůměrné a přitom nezabraly tolik práce. Takže pokud váháte jestli se na kurz přihlásit, přestaňte váhat a jděte do toho! 

© 2020 CBT#Class. Lidická 43/66, Praha, 150 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!