Kurzy vás provede

"Dobrý den, jmenuji se Kateřina Mlčková a jsem průvodcem v kurzech Canvy, obchodní angličtiny a francouzštiny. Na kurzech vám hravou formou předám kromě teoretických základů i nadšení a spoustu užitečných poznatků z praxe.

Již během studia Diplomacie a mezinárodních ekonomických vztahů na VŠE v Praze jsem se věnovala odbornému překladatelství a vedla zahraniční obchodní jednání. Dlouhodobě se věnuji marketingu, kde Canvu užívám na denní bázi a pořádání eventů. Ve volném čase ráda učím. Pokud se o mě chcete dozvědět více, kliknětě zde. Těším se na vás na kurzech."

Příjemné prostředí je samozřejmostí

Pro zájemce něco z historie

CBT#Class je značka agentury Congress Business Travel, s.r.o., která již téměř 30 let organizuje kongresy a veřejné akce, či zajišťuje pro firmy a odborné instituce pracovní cesty do zahraničí.

"Již před časem jsem se rozhodli nabídnout lidem část našeho know-how a začali připravovat profesně užitečné kurzy. Příchod pandemie nemoci COVID-19 nám umožnil se do toho pořádně opřít a posunout CBT#Class na další úroveň."

                                                                                                Zina Pecková, ředitelka CBT

Obsah kurzů připravujeme v souladu s potřebami účastníků a moderními poznatky o učení. Těšit se můžete na interaktivní aktivity, využití moderních technologií, teorii i praktická cvičení.

Stejně důležité pro správné učení je i příjemné a přátelské prostředí. Omezili jsme proto počet účastníků na skupiny po 4 či 8 lidech. Voda a káva jsou dostupné po celou dobu kurzu a o přestávce nabízíme lehké občerstvení. Dodržujeme samozřejmě nejvyšší hygienické standardy.

© 2020 CBT#Class. Lidická 43/66, Praha, 150 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!